Copa Encantador 2 Quartos 6 Pessoas

  • 71 m²
  • 2 sypialni
  • 2 łazienki

Plaża Praia Vermelha znajduje się 3 km od apartamentu Copa Encantador 2 Quartos 6 Pessoas Rio de Janeiro, a Pomnik Generała Osorio około 5 min jazdy od niego.

Apartament Copa Encantador 2 Quartos 6 Pessoas dysponuje patio z klimatyzacją, a także telewizją satelitarną. Obiekt noclegowy posiada oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajduje się suszarka do włosów i ręczniki.

W apartamencie goście mogą korzystać z takich udogodnień jak lodówka, piekarnik i szklane naczynia. Wyposażenie obejmuje również urządzenie do parzenia kawy/herbaty. N T i Sport Bar znajdują się w 5-minutowej odległości.

Ulokowany w zasięgu wzroku od najbliższej stacji metra, apartament znajduje się niedaleko miejsca turystycznego Cfrv. Fort Duque de Caxias leży w prawie 3,1 km stąd. Ten apartament położony jest w zasięgu ręki od najbliższego przystanku autobusowego - BRS 2 Djalma Ulrich.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Copa Encantador 2 Quartos 6 Pessoas Rio de Janeiro
Ape No Posto 5 A 5 Min A Pe Da Praia
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Ape No Posto 5 A 5 Min A Pe Da Praia

8.7
Świetny 29 opinii
22 m od nieruchomości
USD 42 USD 38
za noc
Apartamento Copa 35
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartamento Copa 35

36 m od nieruchomości
Beautiful Copa
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Beautiful Copa

8.6
Świetny 72 opinie
53 m od nieruchomości
USD 49 USD 44
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Dumont
    12 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Estação D Pedro II
    9 km

    Udogodnienia

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Patio
    • Herbata i kawa
    • Stół

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:30
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy apartament Copa Encantador 2 Quartos 6 Pessoas akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament Copa Encantador 2 Quartos 6 Pessoas nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w apartamencie Copa Encantador 2 Quartos 6 Pessoas jest biurko do pracy?
      Tak, apartament Copa Encantador 2 Quartos 6 Pessoas wyposażony jest w obszar roboczy.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Dumont
    12 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Estação D Pedro II
    9 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Copa Encantador 2 Quartos 6 Pessoas Rio de Janeiro

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij